Vanwege het coronavirus hebben wij 2 maanden online lessen gegeven. Gelukkig kunnen we vanaf 11 mei weer gezamenlijk buiten dansen!

Lees hier alle informatie over onze regels en aangepaste lestijden.

WHAT WE DO

OP ZOEK NAAR ...
Een toffe dansles, heerlijke sportles of originele dansworkshop tijdens uw evenement?
''LISA LOTTE DANCE AND EVENTS'' verzorgt dit alles met veel passie, enthousiasme en plezier.


LID WORDEN ?

Wil jij ook bij ons komen dansen, om het te leren of om je vaardigheden te verbeteren?

Schrijf je dan vandaag nog in voor een gratis proefles.


WHAT'S APP IN WONDERLAND

SEE YOU NEXT YEAR | VOORSTELLING 2021 

THE MAGICAL JUKEBOX

AFTERMOVIE | 29 JUNI 2019 | THEATER DE STOEP

BELIEVE

AFTERMOVIE | 30 JUNI 2018 | THEATER DE STOEP


LESROOSTER 2019/2020

Ten tijden van corona maken we gebruik van het aangepaste rooster, bekijk deze hier. 

DAG LOCATIE TIJD LES DOCENT
Maandag 'S-Gravendeel 10:00 - 11:00 Bodyfit 55+ Hilda of Lisa Lotte
Heinenoord 15:30 -16:30 Musical Lisa Lotte
16:30 - 17:30 Kidsselectie Lisa Lotte
18:00 - 19:30 D-Future ** Lisa Lotte
19:30 - 20:30 D-Upgrade ** Lisa Lotte
Nieuw-Beijerland 18:00 - 18:45 Kidsdance Kirsten
Dinsdag Westmaas 16:00 - 16:45 Kidsdance Lisa Lotte
16:45 - 17:45 Streetdance kids Lisa Lotte
18:00 - 19:00 Hip Hop Boys Lisa Lotte
19:00 - 20:00 Streetdance teens Lisa Lotte
Woensdag S'-Gravendeel 15:30 - 16:15 Kidsdance 1 Lisa Lotte
16:15 - 17:00 Kidsdance 2 Lisa Lotte
17:00 - 18:00 Streetdance kids Lisa Lotte
18:30 - 19:30 Streetdance teens Lisa Lotte
19:30 - 21:00 Dance Devotion ** Lisa Lotte
Donderdag Klaaswaal 16:00 - 16:45 Kidsdance Stefanie
16:45 - 17:45 Streetdance Kids Stefanie
Heinenoord 18:30 - 19:30 Young Adults Lisa Lotte
19:30 - 20:30 Fit & Shape Lisa Lotte
20:30 - 21:30 Dance Devotion ** Lisa Lotte
Vrijdag Heinenoord 09:45 - 10:30 Ini Mini Kidsdance Lisa Lotte
15:00-15:45 Mini Kidsdance Lisa Lotte
15:45 - 16:30 Kidsdance Lisa Lotte
16:30 - 17:30 Streetdance kids Lisa Lotte
17:30 - 18:30 Streetdance teens 1 Lisa Lotte
19:00 - 20:00 Streetdance teens 2 Lisa Lotte
20:00 - 21:00 Dancing for Lady's Lisa Lotte

** = Wedstrijdgroep